Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 1 három tagu koronám, és...

Van 1 három tagu koronám, és közötte az inyem pár napja feldagatt, szoval lett ott 1 duzzanat, fájni nem fáj. Mi lehet?

Figyelt kérdés
kb 5 éve készült a korona.összefüghet vele a probláma?bejelentkezek vele fogorvoshoz,de kitudja mikor kapok idöpontot.mert általába hetekig elhuzodhat.addig nem lesz gond?mi lehet?volt valakinek ilyen?

2012. márc. 25. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A pótlásnál, vagy a fogadnál dagadt fel, mert nem mindegy?
2012. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a potlásnál.mért az nagyobb baj,leveszik a potlást azt gondolom,ujbol fizessek?
2012. márc. 25. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, korona leszedővel /Stilich/ lehet lepattintani a hidadat, probléma nélkül, de ha azzal nem megy, le kell vágni, és akkor bizony újat kell csináltatni. Nem lehet, hogy felsértetted valamivel, az ínyedet?Próbálj meg jó erősre főzött kamilla teával öblögetni, és Gingisol-lal ecsetelgetni. Ha egy héten belül nem múlik el, el kell, hogy menjél fogorvoshoz.
2012. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* Strilich
2012. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem 2db 4es koronám van elől, fent, kb 4 éve. néha-néha nekem is megduzzad az ínyem ott, ritkán vérzik is :( az félelmetes, de vettem paradontax fogkrémet, és corsodyl öblögetőt, az mindig leviszi, és újra szép. nemtudom miért, sosem fáj, vagy ilyesmi. fogorvos azt modnta, hogy a corsodylt csak kúraszerűen szabad használni, fenntartáshoz paradontax szájvíz! talán szájzuhanyt kellene használni, mert akkro a víz bejut a korona és az íny közé is, és a bacikat leviszi. hiába olyan szuper a koronám, hogy úgy látom, kb. hermetikusan el van zárva a fogam a külvilágtól, szerintem ugyanúgy bejut, ezért is tud elromolni alatta a fog.. ajánlom ezeket addigis, ártani semmiképp sem fogsz vele!
2012. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!