Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy a frissen...

Normális, hogy a frissen tömött fogam érdes, és ha eszem egy kis csokit, konkrétan látszik a tömés vonala, mert megáll egy csíkban? (a tömés peremén) így olyan, mintha szuvas lenne.

Figyelt kérdés
pénteken lett véglegesen tömve, a fizetős tömést kértem, 8.000 ft volt, és nemjó.. és a fogam széle is szúr :( ez egy rágófog, a 4 csücsökből egy letört, az lett megcsinálva.. és nagyon nem jó..
2012. márc. 25. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz, és kérd meg, hogy polírozza meg a tömésedet. Normálisabb esetben ezt rögtön meg is csinálja a fogorvos, miután betömte a fogat.
2012. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj vissza.meg se szabadna érezned,hogy tömve van.
2012. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben! tehát akkor nem mozdult el a tömés, ugye? vagy miért áll meg abban a bizonyos csíkban?:S olyan,mintha 1 mm-t arrébbment volna az egész, vagy nemtudom..
2012. márc. 25. 22:04
 4/6 A kérdező kommentje:
és hát az a szúrós csücsök, ami amúgy maga a fogam, nem is értem.. :( a doki végigdumálta az egészet mással, míg tátott szájjal ültem.
2012. márc. 25. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A tömésed nem mozdult el, csak össze kell polírozni a tömést, a fogaddal. Első voltam.
2012. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, megnyugodtam :)
2012. márc. 25. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!