Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik lehetnek a fogak hullásána...

Mik lehetnek a fogak hullásának és erős hirtelen romlásának az okai?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok minden nap mosom a fogam.. van hogy kétszer.. de egyszer este.. mindenképp.. nem iszom alkoholt se savas dolgokat.. néha kávézom... reggel arra ébredtem hogy a szemfogam melletti fogam kiesett minden előjel nélkül..... pár hete pedig a másik oldalon ugyanúgy a szemfogam melletti fogaimból letört 1 1 nagyobb rész miközben ettem.. hozzáteszem egyszerű káposztát falatoztam.. :/ fogtechnikushoz kértem időpontot.. de másikat kell keresnem.. mert ő csak azon volt kiakadva hogy fogszabályozó kellett volna... annyi még hogy 3 éve nekem volt egy kisebb szájsebészeti műtétem.. mert az egyik rágó fogam nem oda nőtt ahova kellett volna neki kiműtötték másképp nem tudták kiszedni és vérrög volt a fogam alatt.. 6 hétig kezelték gyógyszerekkel és pucolásra jártam vele... Esetleg ha Borsod megyében tud valaki jó fogorvost azt szívesen fogadnám... meg nem értem mitől hullik így a fogam :S miért kezdte ezt el most.. eddig semmi gondom nem volt a fogaimmal.. :/:/:://
2012. márc. 28. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
300 éve azt mondtam volna hogy skorbut. Kérdezd a fogorvost.
2012. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Dr Dicsőfi Sándor Zsolt, Miskolcon a villanyrendőrtől pár percre rendel. honlapja is van, ha rákeresel. megfordultam már pá fogorvosnál, de nála jobbat sosem tudnék ajánlani senkinek. a fogsoromból szó szerint sz*rból várat épített, mások szerint halálraítélt fogaimat sorban mentette meg, és azóta is ottvannak, gyönyörűek. sajnos elköltöztem, és hozzá viszonyítva minden fogdoki, akivel találkoztam, a béka feneke alatt van. sajnos azóta egyáltalán nem járok borsodba, de az ottani rokonaim mind hozzá járnak, és erősen fontolóra vettem, hogy visszautazom majd hozzá, mert az "utómunkákat" már itt pesten csinálták, és hát látszik a különbség..


szóval szívből ajánlom, nekem kb az életemet mentette meg.. :P

2012. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] itt a honlapja :)
2012. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!