Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő, míg visszaállnak...

Mennyi idő, míg visszaállnak a kihúzott fogak a fogszabályzásnál?

Figyelt kérdés
2010 őszén tettek fel fogszabályzót, a doki mondta, hogy ki kell húzni 4 fogat, de mi anyuval elég bizonytalanok voltunk, ezért azt mondta, hogy rendben, akkor előbb lássuk, hogy mi lesz így az eredmény. Még két hónap, és másfél éve lesz fent, a legnagyobb hibák eltűntek, de tényleg van néhány hely, ahol nem nagyon akar beállni, és ha már fogszabályzóm van, akkor legyen "tökéletes". És azóta olyanokat is olvastam, hogy visszaállhatnak a helyükre ilyen állapotban, ha leveszik a fogszabályzót stb.. úgyhogy valószínüleg ki kell majd húzni a fogakat, így jártam, de lassan másfél év után mennyi idő kéne kb., hogy visszaálljanak, és le lehesenn venni? Ugye nem még másfél év?
2012. márc. 22. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem augusztus végén tették fel, 2 fogam lett kihúzva, és úgy kb. 1 hónapja egy morzsaszemnyi rés sincs a fogak között...
2012. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!