Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik a tapasztalatok a koronáva...

Mik a tapasztalatok a koronával kapcsolatban? Minden érdekelne. (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Koronát szeretnék első két fogamra (felső fogsor), mert szabálytalanul nőttek és már nem bírom így tovább...

Jól döntök? Vagy csúnya lesz, elszíneződik a fogsorom azon a részen??

Mik a vélemények, tapasztalatok?

Nagyon szeretnék felszabadultan mosolyogni, és nagyon szeretném, ha rövid időn belül sikerülne szépnek, magabiztosnak éreznem magamat...


2009. jún. 16. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

nekem egyenlőre műanyag koronám vam, mert letört első fogam. később lesz majd porcelán, ami állítólag szép és nem potyog le időnként (azért van ilyen műanyag mert még 18év alatt voltam mikor ez történt és akkor még nőtt a fog). igazából én nem ajánlom. fogszabályzó inkább? az, hogy egészséges fogad van, hülyeség lenne lecsiszoltatni és ráhúzni egy cuccot. mondjuk nem tudom azzal úgyanúgy lehet majd harapni? nem fog letörni? szerintem becsüld meg és örülj, hogy épek a fogaid..

2009. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!