Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 10-11 fogat hány alkalom...

10-11 fogat hány alkalom alatt húznak ki? mennyit lehet egyszerre? Egy héten többet is lehet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
2-2 fogat lehet kihúzni egyszerre. kettőt felül, kettőt alul. Egymás mellett több fogat nem húznak ki a nagy sebhely miatt. Így is lehet, hogy össze kell varrni a sebhelyet.
2012. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy OEP rendelőben csak egyet húznak, az idő miatt, és hetente.
2012. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért kell olyan sokat kihúzni?:(
2012. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elvileg én is úgy tudom hogy max két fogat húznak egyszerre, most én is sok húzás elött állok sajnos.Eddig csak 1-et húzott.

De hallotam olyat is akinek egyszerre 6-ot húztak.

Orvos függő sztem.

2012. ápr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajna azért mert a 3 terhességem és a 10 év szoptatás(kis kihagyással a terhességek alatt pl.meg 1-2 év)teljesen tönkrementek a fogaim.Gyerek korom óta szenvedek velük.Van amit már 3 szor fúrtak tömtek de kiesett a tömés.Letörtek stb...így ki szeretném húzatni és egy kivehetőt csináltatni(sajna csak erre van pénzem!!!!)

2012. ápr. 4. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom :( fel a fejjel :) képzeld nemrég láttam egy módszert a fogorvosi rendelőben, mini implant system a neve azt hiszem, amikor a kivehetőt rögzítik normálisan, tehát nem ragasztani kell, és ez tuti nem esik le!
2012. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De jó.Köszi szépen,erre rákérdezek!!

Ma megyek du.annyira félek és izgulok :-)

2012. ápr. 5. 06:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Helytelen, téves válaszolok, habár a kérdés már elég régi és elavult. Lehet, hogy régen így volt, nem tudom. Egyszerre több fogat is ki lehet húzni, altatásban egyszerre akár az összeset is. Nekem tegnap 4 db egymásmelletti fogat húztak ki és egy az ellenkező oldalról, tehát összesen öt darabot. Össze sem kellett varrni, normális húzás volt helyi érzéstelenítésben, semmit nem éreztem. A seb nem vérzik, benne van mindenhol a véralvadék, nem fáj és nem is duzzadt most a műtét után egy nappal sem.
2016. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Orvos és páciens függő! Szerintem

Nekem egy alkalommal 10 helyről húzott ki az orvosom fogakat és fogcsonkokat,alulról-felülről összesen....gyökerek biztos voltak,így az is biztos,hogy 10 db tól akkor elbúcsúztam végleg. Persze hozzáteszem,hogy ahol asszem sorban 3-at kihuzott ott varrnia is kellett. Első éjszaka ülve aludtam,másnap reggel volt egy kicsi lázam amit antibiotikumokkal,fájdalomcsillapitókkal kivészeltem. A következő napokban szoktam az evést,enyhe fájdalmakkal. Azóta eltelt 4hónap,megkaptam a porcelán pótlásokat és vigyoroghatok újra:))

2016. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!