Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmosás után is még ha azt...

Fogmosás után is még ha azt sikáltam fogkefével akkor is lepedékes a nyelvem (képet mellékelek) mire utalhat ez, mivel tüntethetem el?

Figyelt kérdés

[link]


Az egész nyelvem fehér színű, és hátul középen ott nagyon erősen látszik,még kis piros pöttyök is vannak rajta.


Mivel lehetne lesikálni,szájvíz segít valamit?

A szájszagom is kellemetlen fogmosás után pár órával, meg reggel is hiába mostam fogat este, ugyanolyan erős a szájszag



2012. ápr. 5. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem ugyanilyen, csak nincs szájszagom. én használok mellé listerine-t, lehet ezért!


engem is zavar :( nemtudom mi lehet, én is elektromos fogkefével dörzsölöm hányingerig.. találn a patikában levő nyelvkaparó segíthet, vagy fogselyemet végighúzni rajta.

2012. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyelvlepedéknek hívják. Nem ritka jelenség. Egészségesebb étrenddel, beleértve a megfelelő mennyiségű folyadék fogyasztást csökkenthető, megszüntethető. A neten keress rá: nyelvlepedék(de azért mindent ott se higgy el, manapság rengeteg pénzzel húzzák le az embereket a mindenféle bio-élelmiszerek és egyéb vacakok árusításával ami helyett sima nem drága gyógy-teákat és nem gyanúsan tökéletes zöldségeket is vehetünk :).
2012. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!