Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valaki, aki elégedett a...

Van valaki, aki elégedett a fogszabályozásának eredményével? Ha igen, kérlek írd meg az orvos elérhetőségét mielőbb! Fontos és sürgős! Jó lenne ha Budapesti rendelőt tudnátok ajánlani.

Figyelt kérdés

1,5 éve van fogszabályozóm, és az orvos hónapok óta le akarja venni (már az összes pénzt kifizettem :(...), pedig még rések meg minden baj van vele, egyszerűen nincs készen. Így már nem tudok megbízni benne, csak meg akar szabadulni tőlem, mindenre azt mondja, "azt nem lehet megcsinálni"...

Segítsetek légyszi, nagyon drága volt az egész! :(



2012. ápr. 11. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

De melyik város?

Mert azért ne mindegy.

2012. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem most is van fogszabályzóm, és én elégedett vagyok a fogorvosommal


a várost tényleg megírhatnád

2012. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Dehát írtam, hogy Budapest. A kerület mindegy, elmegyek kb bárhova, ahol jó orvos van, csak írjátok meg, ki az a jó!!!

Köszönöm!!!!

2012. ápr. 12. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
És kinél jártál így? Mert én pont most szeretnék fogszabályzót és akkor oda nem mennék:)
2012. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Szentkirályi utcában a Központi Stomatológia Intézetbe nézz körül esetleg, ott vannak nagyon rendes és ügyes fogorvosok, én oda járok.

Mondjuk a végeredményt még nem tudom, hogy milyen, mert még csak egy hónapja van fent a felső fogszabályozóm, de nagyon rendesen bánt velem az orvos.

2012. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnézem!
2012. ápr. 16. 12:34
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, kb ugyanez a problémám, nekem egy éve van fenn és minden fogam elmozdult már csak épp az nem amelyikért felrakattam a fogszabályzót....Most elmegy az orvosom szülési szabadságra, jó alkalom hogy váltsak egy olyan orvosra aki meg is csinálja a fogaimat...Budapesten ajánljatok kérlek valakit aki jól dolgozik!
2012. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!