Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes fogorvoshoz menni...

Érdemes fogorvoshoz menni evvel? A XVI. kerületi fogorvosok jók?

Figyelt kérdés

Ha rossz helyen találom el az egyik fogamnál az ínyemet, akkor elkezd belőle nagyon durván ömleni a vér :S :( Nem fáj, de ijesztő az a sok vér :S Régebben is vérzett egy picit, azt mondtam is a doktornőnek de csak rálegyintett és azt mondta hogy mossam még erősebben a fogam.

Most már viszont nagyon vérzik. Mit csináljak?


2012. ápr. 20. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vérzik, akkor sürgősen menj a fogorvoshoz, ezt kezelni kell, met ha nem, meglazulnak és kihullanak a fogaid.
2012. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem teljesen normális ez az orvos. Gondolom sztk-s.

Nekem a fogorvosom azt mondja, hogy ne erőből mossak fogat. Ha teheted menj el egy magánorvoshoz vagy paradontológiára.

2012. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt a kerületi fogdokim mondta ezt. Csak ő most elment szülni és nem tom hogy nem-e egy hentes az utódja :D
2012. ápr. 26. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémáddal nem tud henteskedni, legfeljebb megnézi és ad rá valamit, vagy javasol.
2012. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!