Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tapasztalatok nektek mennyire...

Tapasztalatok nektek mennyire fájdalmas egy húzás, tömés gyökérkezelés? Milyen a fogdokitok?

Figyelt kérdés
fogdoki
2012. ápr. 22. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem ezekre mindeki kap érzéstelenítőt, aminek az a lényege, hogy ne érezz fájdalmat. :D

az én fogorvosom nagyon jó, emberileg is, szakmailag is!

2012. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
fáj...hiába az érzéstelenítő... de ez van, ez ezzel jár.
2012. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én dokim is jó (nő). nyugis, alapos a munkája :)

Tömésre nem szoktam kérni érzéstelenítőt (nekem nem fáj),húzáshoz adnak,gyökérkezelésre nem adnak érzéstelenítőt..

2012. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt már minden, amit igazából el lehet képzelni a fogászati beavatkozásokban: tömés, gyökérkezelés, húzás, de még gyökércsúcs rezekcióm is. Ezek közül a gyökércsúcs rezekciótól féltem a legjobban, mert borzalmasnak tűnt, ahogy elmondta a doki, milyen lesz, de az sem fájt (természetesen jól elérzéstelenített). Ez után a műtét után mondtam, hogy innentől kezdve nekem akár a fejemet is leszedheti fogdoki:) Fogorvos vagy?
2012. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dehogy nem vagyok fogdoki isten ments:): az lenne az utolsó csak kiváncsi voltam hogy máshol milyen a doki :) nekem is elég jó dokim van a húzásnál is csak egyet éreztem de az nagyon fájt amúgy is, töméseknél meg én se kaptam mindig szurit én se éreztem meg semmit belőle:): de a gyökérkezeléstől nagyon tartok nem tudom hogy az mennyire fájna :(:(
2012. ápr. 22. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelés akkor fáj, ha nagyon kiterjedt a gyulladás. Nekem 2x volt gyökérkezelésem, nem fájt, csak egy kicsit, amikor kiszedte az ideget. De alapvetően nem rosszabb egy tömésnél, csak hosszadalmasabb, macerásabb.
2012. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem elöl az egyik fogam felett meg van egy kicsit duzzadva az íny gondolom gyökérkezelni kéne azért kérdeztem nem tudom mennyire fájna ennek a gyökérkezelése. Jobb felső 2 es fogról van szó.
2012. ápr. 22. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Imádnivaló. :-)
2012. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Neked is idegelték már ezt a fogadat?:)
2012. ápr. 22. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kinek szántad az előzőt, de én a fogorvosomról írtam. :-D


(8-as voltam)

2012. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!