Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Adjak hálapénzt? A helyi...

Adjak hálapénzt? A helyi SZTK-ba járok fogorvoshoz, sok dolga van velem,10 fogra koronát csinál, húzás, gyökérkezelés, csiszolás stb.

Figyelt kérdés

Csak a porcelán koronáért kell fizetnem (persze ez sem kevés,230000 forint), de minden más, pl. az ideiglenes pótlás, meg az előbb felsoroltak is ingyenesek.

A doki nagyon rugalmas, baba miatt nehéz velem időpontot egyeztetni, de mindig megoldjuk, illetve volt, hogy rendelési időn kívül bement a rendelőbe, (és nem is itt lakik) hogy az ideiglenes pótlást megkapjam.

Szóval adnátok? Ha igen, mennyit?

Egy drága bort mindenképp gondoltam neki adni, de az nekem ingyen lesz, rokonom borász.


2009. nov. 5. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezed hogy mennyit fizetsz+ a bor.
2009. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bor bőven elég.

Amúgy hogy-hogy ilyen "olcsón" megúszod? Én is sztk-ban csináltatom, de nekem 1 fogam kerül 37e Ft-ba... :S

2009. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, jobban örül a bornak, mint a pénznek. Esetleg ha kevésnek érzed az 1 üveg bort, adj neki 1 üveg fehéret, 1 üveg vöröset.

Lehet, hogy nem is szokott pénzt elfogadni, ebben az esetben meg tök kínos lenne mindkettőtöknek.

2009. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!