Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzónál nektek...

A fogszabályzónál nektek milyen gyakran esik le egy bracket ha egyáltalán le esik?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja van fent a fogszabályzóm, ez alatt az idő alatt már kétszer is leesett a bracket. Nagyon ferde fogaim vannak, ennél ferdébbek talán már nem is lehetnének. Anyukám szerint ezért esik le, ahogy húzódik, mivel sokkal hátrébb van a fogam. Ez tényleg ezért lehet ?

2012. ápr. 22. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van,de nekem is elég gyakran leesnek...meg ahogy beszéltem a rendelővel a többi fogszabissal nekik is leszokott.Volt egy csaj aki mondta hogy neki minden héten leesik vagy kettő.:D
2012. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem meg van egy kiálló szemfogam, de egyáltalán nem az okozta hogy a brackett leessen, ugyanis a másik oldalon esett le rá 2 órára mikor felrakta a szabit, azóta eltelt 4 hónap és egyszer sem esett le, úgy hogy haraptam már nem egy-két kemény dologba közbe
2012. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ma levette az orvos azt az egyet ami leesett, nem rakta vissza. azt mondta valószínű ki kell húzni majd alul egy fogam, hogy rendesen igazodjanak a fogaim. remélem mostanában már nem lesz ezzel gondom:)
2012. ápr. 23. 18:12
 4/8 anonim válasza:

Nekem 2 és fél alatt egyszer sem esett le egy brackett sem...érdekes.

Anyukádnak nincs igaza,mert a fogszabályzód úgy van feltéve,hogy a brackettekbe be van fűzve az ív,és az ívet azok a színes kis pöckök rögzítik a bracketthez.A brackett( a fogaddal együtt) meg úgy mozog az íven,mint a vasúti kocsi a sínen.:)

tehát az ív fix,de a fogaid a brackettel együtt mozognak.


Remélem érthetően írtam le.:)

Ha van bármi kérdésed írj nyugodtan privit,tapasztalt vagyok a témában,több,mint 2 évig szenvedtem vele,pár nap múlva veszik le.:)

2012. ápr. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Normális esetben, ha az orvosod és te is normálisak vagytok nem potyog le, csak úgy magától..
2012. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem, az orvosom is meg én is nem vagyunk normálisak, biztos azért esik le nem ? :')

na mindegy köszönöm a válaszokat, már lényegtelen !

2012. ápr. 24. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt, h az első leesett, visszarakták. Aztán később hátsó, visszarakták, egy hét múlva mentem, h lejött, újat kellett rendelni, az már jó volt. Azóta nincs gond. :D
2012. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem két éve van, és még egyszer sem esett le, és csak egyet cseréltek, és azt is csak azért, mert jobban fordult már a fogam.
2013. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!