Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten hol érdemes fogorvo...

Budapesten hol érdemes fogorvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Kiesett a második bal alsó kisörlőmből a tömés és eléggé fáj. Jelenleg egyetemista vagyok Budapesten, otthon megvolt a stabil fogorvosom aki viszonylag jó árfekvésben remek munkát végzett.


Itt kicsit dilemmában vagyok, mert nem szeretném a fogamat nem megfelelő szakértelmű emberre bízni, ugyanakkor egy esztétikai tömés egy belvárosi rendelőben nem az egyetemista büdzsémhez van igazítva.


Határon túli vagyok és nemzetközi egészségügyi biztosításom van csak, ami nem fedez ilyen jellegű kezelést, szóval elsősorban magánrendelők érdekelnek.


Köszönöm előre is!



2012. ápr. 30. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem zsenánt kivonatozni Veresegyházra, ott tudok egy nagyon ügyes, és kedves fogorvosnőt ajánlani, aki nem horror áron dolgozik. Ha érdekel, priviben megírom, hogy ki ő, és a telefonszámot is megadom, ahol bejelentkezhetsz.
2012. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én ide járok, tudom ajánlani.

2012. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vacok82 válasza:

Én ide járok és nagyon ajánlom:

[link]

2012. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is a Budapest Dentalhoz jarok, epp 2 oraja jottem el onnan. Nekem Dr. Guti Marianna az orvosom. Kedves, gyors, ugyes es alapos munkat vegez. Szerintem az aruk sem veszes, a rendelo jol megkozelitheto. Az ar egyebkent annyi lesz, ami az oldalukon ki van irva. Ingyenes konzultacio utan, ha magas az ar, mehetsz mashova is. Nezd meg oket mindenkepp, a csaladunkbol tobben is jarnak oda. Amit viszont feltetlenul!!!! NAGYON MESSZIROL kerulj el, az a feher gyongy fogaszati maganrendelonek nevezett hentesbolt (luxus arakon).
2012. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!