Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha elfekélyesedne, azt észreve...

Ha elfekélyesedne, azt észrevenném?

Figyelt kérdés

régebben volt egy seb az ínyemen az előlről 1. rágófogam mellet, de begyógyult, és egy kis pukli lett ott.. ma vettem észre, és addig játszottam vele amíg leszakadt...

megnéztem tükörből, és enyhén vérzett + sötét színe volt ha jól láttam /bár lehet hogy csak árnyék volt/

attól félek hogy valami bajom lesz tőle, mert többen mondták, hogy ha fáj menjek el orvoshoz, de nem mentem mert nem fájt


2009. jún. 23. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyennel pedig nem szabad játszani! Még az is előfordulhat, hogy elrákosodik. Úgyhogy irány a doki, és lehet, hogy megúszod egy recepttel.
2009. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezzel mien dokihoz?

fogorvos?

mégcsak 15 vok.. kell szülő?

2009. jún. 23. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz kell menni, nem muszáj szülővel, mehetsz egyedül is, de vidd a TAJ kártyádat magaddal, még akkor is, ha magánrendelésre mész. Jobb ha mielőbb megnézeted.
2009. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oks, kösz
2009. jún. 24. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!