Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet hogy fogszabályzóm lesz...

Lehet hogy fogszabályzóm lesz és az fáj ha felrakják? Vagy mienérzés?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fáj, csak picit kellemetlen, utána egy hét kb amire megszokod rendesen.
2012. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először fájni fognak fogaid., pontosabban ha harapsz
2012. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsofmoln válasza:

Leírom pontosan mit csinálnak, mikor felrakják:

Először a szádba raknak egy úgynevezett "szájterpeszt, amitől nem tudod becsukni a szád. Nyugi egyáltalán nem fáj, csak abban az egy pillanatban, mikor berakják, de ez kb 1 másodperc. Ezután kis vattákat tesznek a szádba. Mikor ez kész beraknak egy nyálszívót, ami elszívja a nyálad, hogy ne keljen nyelned. Ezután egyenként rárakja a fogaidra azokat a kis négyzeteket, majd rárakja az ívet (azt a fém szálat). ez kb 1 óráig tart. Ami a fájdalmat illeti, az minden embernél más. Van aki jobban bírja, avn aki rosszabbul. A fő gond az lehet, hogy a fogszabályzó felsérti a szád.

2012. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem fél óráig rakták fel:

nem "feszítették" szét a szám csak széthúzták. nyálszívó az nekem is volt és egyátalán nem éreztem semmit..csak egy pár napig úgy kell enned hogy: Puhát eszel és abból is csak tépned kell a kajából mert nem rághatsz, hanem egybe lekell nyelned, (nálam legalább is) mert fájnak a fogaid, meg amúgy is így kell, hogy ne "szakadjon" le amikor eszel..mert még a ragasztó köt stbstb... még valami ami inkább furi a fogszabályzó feltétele után: amikor iszol olyan mintha lenyelnéd.. :D

2012. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!