Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már foggyökér cisztás...

Volt már foggyökér cisztás műtétetek? Nagyon meg fogok szenvedni vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz szenvedni, mert érzéstelenítés alatt végzik. Talán az egy kicsit kellemetlen lesz, amikor a gyulladt cysta falat kikaparja az orvos, de kibírható. Ha bármi fájdalmat érzel, emeld fel a bal kezed, és akkor abba hagyja az orvos, bármit is csinál, és megpróbál enyhíteni a fájdalmadon.
2012. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerencsére nincs begyulladva még.csak véletlenül vették észre mert más okból kellett röntgent csináltatnom. remélem nem lesz akkor gond vele...inkább a műtét utáni napoktól félek...
2012. máj. 20. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Jegeld az arcodat műtét után, vegyél be fájdalom csillapítót, és semmi probléma nem lesz. 2 napig ne egyél tejterméket, és ne igyál tejet. Erősre főzött kamilla teával öblögetheted a sebet. Más teendőd nincs, csak 1 hét múlva visszamenni varratszedésre.
2012. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ma derült ki, hogy nekem is van egy nagy cisztám. 7-re megyek a dokihoz, kiderül mi lesz. Ha ma kiszedi holnap megírom mi volt.

Vagy a tiédet már kiszedték?

2012. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem műtöttek. Később fognak. Várom a tapasztalatokat! :)
2012. máj. 21. 23:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Végül nem csinálta meg tegnap, ma megyek... Két cisztám van, egy nagy és egy kicsi. Mindkét fogam ki is húzza :(
2012. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ahogy írtam, kedd este műtött. Teljesen elérzéstelenített, így nem éreztem semmit, ha mégis kaptam még szurit.

Mindkét fogam kihúzta, majd jobban feltárta a sebeket és kaparta ki a ciszta falát.

Éjszaka eléggé vérzett, mikor ment ki a zsibbadás elkezdett lüktetni, aztán fájni.

Az arcom olyan volt reggelre, mint egy hörcsög, egész nap jegeltem, estére szépen lement, de ma reggelre újra bedagadt de már a szemem is..

Amúgy fájni nem fáj.

2012. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mikor és mit tudtál enni a műtét után?

amúgy köszi szépen a választ

2012. máj. 24. 11:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehezen, de tudtam enni. tegnap reggel lenyomtam 1 fél szelet kenyeret, ebédre ettem paradicsomlevest, eszegettem még kroketett meg pulykamell nugets-et (apróra összevagdostam), ma reggel meg főztem 1 tojást, az jobban csúszott.

Tejterméket nem szabad enni meg magosat sem.

2012. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!