Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetek szájszag ellen?...

Mit tehetek szájszag ellen? Hogy tudom ellenőrizni, hogy van-e szájszagom?

Figyelt kérdés

Olyan megoldást keresek, aminek hatására még étkezés után sincs szájszagom. Iskolás vagyok, így, miután megkajáltam nem tudok elmenni fogat mosni és rágózni se nagyon lehet... A Tic-Tac segít?

Rendszeresen szoktam fogat mosni, így arra nem lehet ráfogni. Fogszabályzóm van, rossz fogról nem tudok.

Előre is köszi!:)



2012. máj. 23. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tic-tac csak időlegesen segít szerintem. Ha erős szájszagod van (bár ezt nem írtad), esetleg lehet valamilyen emésztési problémád is, nem csak rossz fog okozhatja. Ha kifejezetten csak kajálás után szeretnéd elvenni valaminek a szagát, akkor esetleg kis üvegben vihetnél magaddal valamilyen szájvizet, ha megoldható, és reggel fogmosás után is használd. Valamint használj fogselymet, hatásosabban tisztít. Egyéb ötletem nincs...
2012. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Drogériában lehet kapni mentolos szájspray-t, egész jó ízük van. Nem mondom hogy állati tartós hatása van, de kaja után frissít, az biztos. Nekem van, szeretem. Egy próbát megér! :)
2012. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
száj spray, tic tak, szájvíz, fogmosás, orbit...
2012. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

fog-se-lyem


minden este fogmosás után. így napközben étkezések után nem tud kialakulni a rossz lehelet, nincs elég ideje rá :)

2012. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nagyobb boltokban tudsz venni olyan mentolos cukrot, amitől sírva fakadsz :D
2012. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!