Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek húztak altatásba bölcses...

Kinek húztak altatásba bölcsességfogat?

Figyelt kérdés
Nekem nem vállalják mert öklendeztem mindig, mondták csak altatásba lehet. De akkor mind a négyet egyszerre.

2012. máj. 31. 18:18
 1/5 anonim válasza:
Igen,nekem éppen tegnap.Mind a 4et egyszerre.A 4-ből 3 már kint volt,egyet viszont úgy kellett kibányászni.Az altatástól nem kell félni és ha négyet akarsz egyszerre húzatni,akkor mindenképpen altatással!Én legalábbis biztosan nem bírtam volna ki éber állapotban,ahogy cibálják a fejemet,meg fröcsög a vér stb. Egyébként maga a beavatkozás fél óráig tartott.Utána még kb. negyed órát feküdtem a székben,mire már úgy éreztem,hogy fel tudok állni.Én személy szerint az altatásnak semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam.Szóval ha már ki kell szedni,akkor szerintem ez a módja a foghúzásnak mindenképpen humánusabb.Az egy más kérdés,hogy most meghalok a fájdalomtól,de ez nem az altatás miatt van.Sok sikert,kevés fájdalmat és mielőbbi gyógyulást kívánok neked!Remélem,hogy segítettem.
2012. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annyira csak nem fáj miután kimegy a fájdalom csillapító, legalábbis remélem :S
2012. jún. 2. 09:56
 3/5 anonim válasza:
Hát a fájdalom mértéke gondolom attól is függ,hogy korábban hogyan helyezkedett el a fog.Nekem rosszul nőttek,de nem vízszintesen és elmondhatom neked,hogy BORZASZTÓAN fáj,már 3. napja!(szültem,szóval tom,h mi a valódi fájdalom)no de ez se kutya!A helyzet az,hogy nem győzöm a fájdalomcsillapítót enni,mert annyira fáj :( Most így utólag már nem szedetnék ki egyszerre négyet.Bocs,ha megrémisztettelek...
2012. jún. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem teljesen erre válasz, hanem a fájdalomra. nekem egy rágófogam húzták ki (nem hatott az érzéstelenítő, 3x elájultam, azt hittem meghalok..). A lényeg, hogy fáj utána! Ott egy nagy üreg, ami majd be fog forrni idővel, de én hetekig nem tudtam azon az oldalon enni, bébi fogkefével mostam fogat, mivel nem tudtam a környékét rendesen mosni így fogköves lett a mellette levő. Azt hiszem 2-3 hónap volt a teljes felépülés, de ebben nem vagyok biztos. Ha a bölcsesség fog is ennyire fáj, akkor para lehet mind a 4-et kihúzni egyszerre (egyébként nekem is mondták, hogy odaadhatnám őket..), de ha egy mandulaműtétet túléltem akkor gyanítom ezt is túl lehet.

Egyébként ez az altatás téma tetszik, mert rettegek a foghúzástól.


23/l

2012. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is kell(ene) húzatnom a jobb oldali alsó bölcsesség fogamat...de nagyon félek tőle.Sajnos elég rossz állapotban,van már...,de szerencsére nem fáj (még). Rettegek a fogorvosi beavatkozásoktól...főleg ettől.Már én is gondoltam,hogy altatás alatt kellene megcsináltatnom.Budapesten élek,tudjátok mennyibe kerülhet itt és hová érdemes mennem?
2012. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!