Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fajdalmas egy fogtomes?...

Nagyon fajdalmas egy fogtomes? Illetve kb hany perc?

Figyelt kérdés

Kiskoromba voltam, de akkor nagyon fajt, mintha nem is kaptam volna erzestelenitot. A napokba faj az egyik fogam, el kene mennem, de nagyon felek, hogy olyan lesz, mint regen. Ha normalisan adja be az erzrszelenitot es nem varat tul sokat, hogy elmuljon a hatas akkor tenyleg nem veszes?

Vki meselte, aki szinten eleg felos, hogy volt egynel es olyan ugyes volt, hogy semmot se erzett. Vannak ilyen dokik? Vagy csak regen volt ilyen fajdalmas es azota a fejlodes miatt elviselhetobb?



2012. jún. 5. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

7. vagyok. Az, hogy szerinted nem nagy a lyuk közel sem biztos, hogy így van. Egyszerre nem fogják mindet betömni, valószínűleg csak 1-et, de ez elhelyezkedéstől is függ.

Ha kérsz szurit, meg nem féljél már..ennyire nem lehetsz gyenge :) Én sztk-ban csináltattam ingyen, mákom van, mert nagyon jó dokinak tűnik.

2012. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Figyu, nekem az egyik fogamra (ami már nem is volt fog, csak a gyökérdarabkákat kellett kiszedni) 3 injekciót adott a doki. Egyébként ici-pcit kellemetlen, de ezt minden ember ki tudja bírni. Viszont ha félsz elmenni akkor gondolj arra, hogy ha nem mész el, akkor még több baj lesz vele.
2012. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Még egy apró kérdés..:D A kb 10-15 perces fogtömésből a fúrás rész a legrövidebb, ugye?? Tehát 1-2 perc, onnan már csak a töméssel megy az idő, hogy ott csinálgatja, ami már amúgy se fájna.

Remélem hamar kapok időpontot.:/

2012. jún. 7. 14:32
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyugi már :d írtam, hogy SZURI nélkül túléltem! Másfél hó alatt 2 tömést, és a 2. 40 perc volt! Ne hisztizz, nem lesz gáz, nem fog fájni, nem lesz para. És nekem most sugárzóan fáj az új tömött, szóval gyökérkezelés lesz :(
2012. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Uhhh:///

Hát az nem jó.

Viszont én kértem időpontot, csak bírjam ki még 2 hétig..

2012. jún. 7. 15:25
 16/18 anonim ***** válasza:
Fáj? :s Ha nagyon fáj menj be S.O.S! nekem nem fájtak a fogaim hiába voltak oltári lyukak benne. (közben rájöttem, hogy lehet a bölcsesség fogamról sugárzik a fájdalom, nem is a tömöttről, yuppi :) )
2012. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Elmegy hétfőtől szabira azért nem jó neki előbb..:/ Mondjuk már nem fáj annyira, mint hétfő, kedd. Akkor is hol a bölcsesség, hol a lyukas fogam...és mindig az a fülem amelyik oldalon lévő fogam fájt. Így felváltva, nehogy legyen egy kis idő, amikor nem fáj..:D Most csak a fülem fáj, meg a nyelés rossz...de 12 napot csak kibírok.:)
2012. jún. 8. 10:10
 18/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer nem emeltem fel a bal kezem. Amin túl kell esni, azon úgyis túl kell.
2012. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!