Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most ismerkedem a fog implantá...

Most ismerkedem a fog implantátummal. Szeretnék magamnak kettőt berakatni. Tudtok abban segíteni, hogy mivel kell számolnom? Röntgen+implant+fej+korona+műtét díja? Van még valami? Árakat ha tudtok mondani nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

Neten nézelődtem, ott mindennek külön van az ára és nem tudom miket kell összeadnom a végső árhoz.

Szegedröl vagyok. Köszönöm mindenkinek a választ!



2012. máj. 31. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb, ha felhívod őket. Amúgy ezekből tevődik össze, ennyire külön részletezik. Csak nem tudom mire jó ez nekik, hogy egy átlagember így nem tud egy normális árat kalkulálni, csak ha előbb utánanéz a dolgoknak, miből is áll egy ilyen dolog.

Én Pest környékén csináltattam meg, 150 ezer volt, ez 1,5 évvel ezelőtti ár. 80 az implantátum, 70 a felépítmény + korona. Röntgen, műtéti díj - ezekről nem volt szó, bele volt építve az árba.

2012. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a felsoroltakkal kell számolnod. Előfordulhat, hogy kérnek még CBCT-t, az felénk 20 ezer. Alsó hangon kb. 200 ezer/darab egy ilyen móka.
2012. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen lesz,teljesen áron nagyon horror ára lenne...

[link]

2012. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem fizetni is úgy kellett, hogy 80-at először, a 70-et csak akkor, mikor négy hónappal később mentem vissza, hogy rátegyék a felépítményt, koronát.

Lehet, hogy az enyém azért volt ilyen kedvező árú, mert magyar implantátum! :) De örülök is neki, hogy magyar termék. A német, svéd, ami közül még lehetett volna választani, az összesen 180 ill. 240 lett volna. :O

De a fogorvos is a magyart javasolta, ő is azzal szeret dolgozni, azt mondta.

2012. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!