Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Írnátok anyámnak néhány...

Írnátok anyámnak néhány kommentet, hogy elhiggye, a fogszabályzó viselése alatt nem csak pépes kaját ehetek?

Figyelt kérdés
Szóval ma voltam beragasztáson, aztán a doki a végén mindkettőnkkel beszélt a tudnivalókról. Különbözően emlékszünk. Szerintem arról volt szó, hogy az első pár napban kell könnyedebben fogyasztható dolgokat ennem(pl. főzelék), később viszont ehetek "normálisan", de kerülendők a valóban szilárd ételek (pl éretlen gyümölcsök, kenyérhéj, szotyi). (Amúgy a nyers cukorborsót hova tennétek?) Anyám viszont úgy emlékszik, hogy egy évig csak pépeset kajálhatok.

2012. jún. 13. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 évig volt fogszabályzóm, végig karalábén és répán éltem, mert függőségben szenvedtem. :D

Amúgy már az első napokban is ehetnél bármit, csak ugye ilyenkor nagyon érzékenyek a fogak.

2012. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia, nekem még jelenpillanatban is van fogszabályzóm, én pont aznap utaztam, miután megkaptam, 1-2 hétig csak pépeset ettem, de te lehet, hogy hamarabb megszokod, végül is azt eszel, amit akarsz, meg persze azt amit bírsz. A lényeg az, hogy alaposan mosd.

Én már a 4. hét után rágóztam, valamint szotyiztam.

2012. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én még aznap ettem (mikor meglett a szabályzó) szőlőt...anyám szerint az nekem nem is fájhat...aha nem...azt hittem belehalok... XDDD
2012. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!