Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnék? 2 napja kihúzták...

Mit tehetnék? 2 napja kihúzták a bölcsességfogam, a helye duzzadt, és a fél arcom is rettentően fáj.

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 15:30
 1/6 anonim válasza:
81%

SZia nekem tavaj kihuzták a bölcso fogamat de még mindig érzékeny a helye az időjárás változásra.

Nekem mikor kihuzták még egy hónap elteltével is mentem vissza hogy nézzék meg nagyon fáj valami gáz van nem volt semmi gáz elmagyarázták hogy ilyen lassan gógyul a helye sana ilyen szemét ez a bölcsi fog szoval irass rá kataflánt nem tudom hogy kell irni nekem az irtak napi 3x1 et szedtem rá és elmult a duzzanat is meg a fájdalom is de pár dobozzal beszedtem.

Kitartás én is megszenvedtem vele és sztem mindenki..:-))

Irass gyógyszert szedegest és kamillatea majd elfeletettem ezzel öblögess amikor csak tudsz ez is gyulladás csökkentő...sok sikert és remélem mielőbb elmulik minden baj!

2009. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
bocsi bölcsi...:-))
2009. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
6-8 nap a gyógyulási ideje. ha utána is fáj menj vissza
2009. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyulladáscsökkentőt, antibiotikumot kaptál?

Jeges pakolás nekem segített.

2009. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is cataflant kaptam rá, és öblögetőt is fertőtleníteni. Pár napig én is éreztem a helyét. Ráadásul volt a helyén egy pukli, mivel ez volt az első foghúzásom, megkérdeztem anyut, hogy ilyennek kell lennie? Azt mondta, hogy nem, még aznap este fogmosáskor megcsúszott a fogkefe a kezemben, és kifakadt, nem fájt. Vagy fog vagy fogkő darab volt benne.
2009. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem tavaly húzták ki mind a 4et egyszerre. nem volt egy kellemes érzés, de fájdalomcsillapítóval túl lehet élni, és a duzzadás is elmúlt néhány nap után. nekem azóta nincs vele bajom. jegelni kell, attól jobb lesz.
2009. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!