Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valami fém rugó izét fognak...

Valami fém rugó izét fognak felrakni a fogszabályzómra pár napon belül, ami majd az állkapcsomat vagy mit rakja helyre, mert hogy rossz a harapásom. Ha valakinek van ilyen, mennyire szörnyű vele élni?

Figyelt kérdés

Meg hogy mennyire látszik? Meg mennyire fáj, tudok e majd vele enni, stb?:s

nagyon félek tőle ... de legalább "csak" kb 5 hónapig lesz fent.


2012. jún. 22. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyat nem szörnyű.Amúgy ha 5 hónapig lesz fenn,akkor ne izgulj.Biztos lehet benne enni,mert ha nem ,akkor nem találták volna fel.
2012. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 napja rakták fel, legalábbis szerintem hasonló lehet a tiedhez.

Hát, őszintén szólva most, az első 2 napban csak nagyon lassan tudtam vele enni, mert minden rágás fájt, és csak a zápfogaimmal tudtam harapni... De lassan kezd elmúlni, szerintem 1-2 nap és már nem is fogom érezni, hogy ott van.

Látszani pedig nem igazán látszik, mert az ínyemen van, és annyira nem szoktam kinyitni a számat, hogy az ínyem is látsszon, szóval nem olyan vészes.

Szóval hajrá, te is ki fogod bírni! :)

2012. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:) igy egy kicsit megnyugodtam..mert nagyon ráparáztam, pedig nem szoktam ilyesmire:s

és beszélni is lehet vele?:DD:$

csak mert azt is nehezen tudom elképzelni, ha valami közbe húzza az állkapcsomat összevissza.:s

2012. jún. 24. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!