Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki lehet cseréltetni a koronát?

Ki lehet cseréltetni a koronát?

Figyelt kérdés
lenne egy kérdésem,aki tud segitsen!!az első nyolc fogamra koronát rakattam,az sztk-ban.szép fehér,porcelán.140ezer forintba került.az a gond,hogy nem érzem hogy illene hozzám,valahogy nem tetszik.ki lehetne cserélteni ingyenessen az sztk-ban egy másfajtára?
2012. jún. 23. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet. azért is fizetni kéne.
2012. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felragasztás előtt kellett volna reklamálnod.Most már sajnos nem tehetsz mást, mint hogy megszokod, vagy újra költesz rá.
2012. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igen,énis gondoltam hogy ujra kell fizetni.de mivel több pénzem nincs rá,igy marad.a felragasztás elött kérdeztem hogy milyen lesz,hogy fog kinézni.nem tudott mintát mutatni.mikor pedig ragasztotta,rá se mertem nézni,igy is egy hétig hányingerem volt tőle.azért köszönöm a válaszokat!!!
2012. jún. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!