Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtétem lenne...

Bölcsességfog műtétem lenne (műtét, nem húzás), de 3hét múlva repülni fogok. Érdemes inkább utána megcsináltatnom?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor lenne a műtéted? Arra számolj még 10 nap gyógyulási időt. Ha ez nem jön ki, hagyd utána.
2012. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úhy tudom hogy hetekig érzékeny lehet. Ezért gondoltam, hogy a nagy légnyomáskülönbség nem tenne jót.
2012. jún. 26. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolj,arra is,hogy milyen helyre mész?

Nagy páratartalmú,melegebb helyeken könnyebben elkezd fájni és bedurran a fog.

Ha műtéted lesz,7 nap múlva veszik ki a varratokat.

Elvileg akkor már nem érzékeny.

Ha 3 hét múlva repülsz:a héten kiveszik,egy hét múlva varratszedés,és még mindig van 10-14 napod a maximális gyógyulásra.

Én megcsináltatnám,nem olyan vészes az hidd el,egy hét múlva már semmi tünetet nem okoz az esetek 99,99%-ban:)

Fontos,hogy jó orvoshoz menj!

6 évig dolgoztam fog.asszisztensként így kicsit értek hozzá:)

2012. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Megcsináltattad a műtétet? Ugyanígy vagyok vele, de csak jövő héten tudnám kiszedetni és utána lenne még 3 hetem.
2012. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos azóta sem még:) Januárra tervezem.
2012. nov. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!