Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ez foghúzás után?...

Normális ez foghúzás után? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
pár napja húzták a bal felső leghátsó zápfogam és elég mély sebet hagyott az orvos, anélkül, hogy varrta volna, 1-2 napig fájt a helye, a szemem és a fél fejem. a helye már nem fáj, de a fél fejem és a szemem igen.

2012. júl. 8. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfújatta az orrod, foghúzás után?
2012. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem
2012. júl. 8. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Az baj, mert megnyílhatott az arcüreged, és attól is fájhat a fejed. Menj vissza, és mondd el, hogy mi a panaszod.
2012. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na, igen, de csak holnap rendel, pesten én meg videéken vagyok tb nélkül, azért húzattam mert azt ingyen csinálják
2012. júl. 8. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ügyelet?
2012. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a világ másik végén
2012. júl. 8. 13:11
 7/7 sulrol válasza:
Szia érdeklődnék mi volt a probléma ugyan ez van most velem faj a szemem meg fél oldalt a fejem kb halántéknál. Két felső fogat huzott a doki abba benne volt egy bölcsesség is. Le ellenōrizte 4szer hogy nem e nyilt meg az arcureg. Az orromat befogta én meg meg kellet fujnom. Azt mondta minden ok. Viszont nem tzdom mire vélni a szem meg a fejfajast.
2018. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!