Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogbeültetés Szegeden. Kit...

Fogbeültetés Szegeden. Kit (nem) ajánlasz? Minden részlet érdekel.

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Dr. Benedek Gábor csinálta, de már vagy 3 éve.

Az Osztrovszky utcában rendel, összesen kb. fél év volt, mire teljesen kész lett, kb. 3x kellett visszamennem, de azóta már van azonnal terhelhető implantátum is, akkor még várni kellett vmi 3-4 hónapot, hogy csontosodjon.

2012. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! és meg vagy vele elégedve? mennyibe került? priviben is jó lesz, és nagyon megköszönném a válaszod.
2012. júl. 23. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, igen a dokival is elégedett voltam és az implantátum is nagyon szuper azóta is! :)

Húú, hogy mennyi volt, sajnos nem tudom már, 180 körül talán mindenestől, ezelőtt 3 éve. De lehet, hogy hülyeséget mondok.


Viszont ha rákeresel a google-ön, kidobja a rendelő honlapját, ott fenn vannak a jelenlegi árak. Nem olcsó rendelő, de én tényleg teljesen elégedett vagyok.

2012. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2012. júl. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!