Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog fájni a foghúzás,...

Mennyire fog fájni a foghúzás, ha görbe a fogam gyökere?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én 3 évig nem mertem elmenni kihúzatni,míg egy reggelre bedagadt az arcom egyik fele.elmondtam a dokinőnek mi a baj és szépen elmondta hogy először négyfelé fúrja a gyökerét és aztán egyesével szépen kiszedi.Így is volt és hála annak a nagyon jóIstennek hogy megtaláltam ezt a doktornőt,egy cseppet sem fájt,pedig a pereme is elvolt már törve.Remélem hasonló jó orvossal akadsz össze.ja!!!és nem magánrendelésre mentem,csak simán körzetbe."nem régen költöztem ide így Őt nem ismertem" :)
2012. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs begyulladva nem fog fájni ha egy picit is be van gyulladva akkor se csak érezni fogod, de nem fog fájni meg probálják megoldani hogy ne fájjon vagy két injekcióval!
2012. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!