Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fiúk! Lenne olyan barátnőtök...

Fiúk! Lenne olyan barátnőtök akinek vámpírfoga van?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos van az egyik oldalon.:S

De nem arra gondolok ami hegyes..hanem ami fentről nől.

Fiuk..lányok.. ! Szerintetek nagyon csúnya ?:S


2012. júl. 12. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen tudom miről beszélsz de ami valakinek nem tetszik az egy más valakinek tetszik
2012. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar huzasd ki. gondolom a farkas fogra gondolsz. Férjemnek is van. Én mondom neki huzassa ki de öt nem zavarja.Én biztos kihuzatnám megérne 1-2 nap kellemetlenséget. Csak csináltass elötte röntgent.
2012. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet kihuzni..
2012. júl. 12. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem cuki lehet:3
2012. júl. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fairi1 válasza:

Gondolom hegyes szemfogakra gondolsz, vagy metszőfogra!

Így kép nélkül nehéz megmondani te esetedben mennyire csúnya. Könnyen észrevehető, zavar vmiben?ha minden mosolygásnál kilátszik vagy sokan megjegyezték neked nagyon fura a fogad, akkor lehet érdemes egy fogorvostól megkérdezni milyen lehetőségek vannak hogy ezen változtassunk. utána eldöntheted megéri-e belevágni.

2012. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mondtam hogy nem a hegyesre gondolok..hanem ami a a fenti fogsor felett nől.még nem tették szóvá..de félek hogy fogják:|
2012. júl. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!