Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járnátok akkor szakemberhez...

Járnátok akkor szakemberhez (pszichológus vagy pszichoterapeuta) ha a barátnötök azt mondaná hogy semmiféle javulást nem lát rajtatok? És csoportos terápiárol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Nem lehet, hogy pont neki van valami baja? Miért nyaggat ilyennel?

2009. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bármi legyen is a gond, ha a barátnőd elmegy veled és ő vállalja, hjoyg te ilyen vagy amilyen, akkor Te miért ne mennél el? ha ő melléd áll, akkor menj!
2009. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A csoportos terápia jó,de ha nagyon szégyellős vagy esetleg,akkor jobb,ha pszichológushoz mész.
2009. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Miért, mi a probléma?Te is úgy érzed, mások is mondták már hogy valami van veled, vagy csak a barátnődnek nem tetszik valami?Kicsit konkrétabban ha lehetséges.
2009. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csoportos terápia jó,de ha nagyon szégyellős vagy esetleg,akkor jobb,ha pszichológushoz mész.
2009. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én terápiás csoporba járok , de a csajom azt mondja nem lát semmi javulást , már tööbb honapja járok !!! jártam egyénibe is !!!
2009. márc. 28. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, amikor egy folyamat hoszabb ideig tart. Nem tudom, Te mióta jársz, de ha neked jót tesz, és érzel változást, akkor folytasd, belülről egyszer csak kifelé is hat. Sok sikert!
2009. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!