Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos csak injekcióval...

A fogorvos csak injekcióval érzéstelenít?

Figyelt kérdés
lehetséges hogy ki kell fúrni/húzni majd egy vagy talán több fogamat is, mert amennyire látom van lyukas. viszont félek az injekciótól.már a karomba sem szeretem kifejezetten de azt már valahogy megszoktam.viszont ha az ínyembe szúrná a tűt hát...nem tudom mit csinálnék. nem tudom mennyire fáj lehet hogy egyáltalán nem de maga a tudat is a frászt hozza rám és kiráz tőle a hideg.inkább hagyom addig had romoljon amíg muszáj nem lesz csinálni vele valamit ha csak így lehet érzésteleníteni...bocsi ha kicsit értelmetlen katyvasz.egyébként még nem voltam fogorvosnál.
2012. júl. 13. 19:10
 1/6 dominika72 válasza:
Szia. VAn ien epres érzéstelenitö, amit a fogorvos használ pl. mikor nekem i huzták a fogam és nem éreztem amugy én is félek a szuritol az inyembe de már vol és nem éreztem mer evvel az epressel elöte el érzéstelenitették :)
2012. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lidokainnal is érzésteleníthet de az nem érzéstelenít annyira mint az injekció.Akármilyen félelmetes, de ha egyszer kitapasztalod milyen másodjára gyerekjáték lesz.

Egyszóval:Lidokain=nagyobb fájdalom munka közben

Injekció=kisebb fájdalom.Sőt van amikor egáltalán megsem érzed.(tapasztalat)

F/14

2012. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19:16-os vagyok.Lidokaint általába injekció előt szokták befújni,és akkor nemérzed meg az injekciót
2012. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lidokain spray is van, bár azt hiszem, inkább tejfogaknál és injekció előtt használják. Biztos hogy a fogorvosod is használ ilyet, kérdezd meg tőle.

Nekem fúrtak fogat érzéstelenítés nélkül, többet is, de azt nagyobb lyukaknál nem ajánlanám, az injekció kevésbé fáj.

2012. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most csináltattam egyet érzéstelenítő nélkül,semmit nem fájt.Én azt javasolnám,hogy menj el minél hamarabb,mert valószínűleg még meg lehet csinálni a fogaidat,de ha megvárod mig teljesen gatyára megy,akkor majd csináltathatsz műprotkot,vagy beültetést többszázezerért.
2012. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azthiszem felfogtam köszi a válaszokat.
2012. júl. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!