Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt egy félig letört fogam....

Volt egy félig letört fogam. Elmentem a helyi fogorvoshoz és nem tudta kiszedni semmi eszközzel és beutalt a Szentkirályi utcába szájsebészetre. Mire számíthatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sajnos most már az a kis fog, ami kint volt az íny alól letört a ráncigálás közben, úgyhogy most már gyakorlatilag szerintem csak a gyökér van (bár nem értek hozzá).

Hogy fogják kiszedni a szájsebészeten? Volt valakinek hasonló problémája?


Több ember a környezetemben dicsérte a szájsebészetet és nekik simán kiszedtek rosszabb fogat is. De azért be vagyok "picit" tojva. Jövőhéten megyek majd. Addig antibiotikumozok és Cataflam-ot szedek, így nem fáj szerencsére.

Mindenféle történet, bátorítás :P tapasztalat érdekel!!


Köszönöm:)

23/L



2012. júl. 14. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is jövőhétre terveztem...De nem tudom mi lesz belőle, mert most meg kijöttek a gyógyszer mellékhatásai..Szóval:D A fogammal már nincs gond. Nem fáj nincs bedagadva, de azért még érzem.

Kedves Fogorvosi Asszisztens:)

Köszönöm megnyugtató válaszod :) Sajnos nagyon rátudok parázni az orvosokra, pláne a fogorvosra, mivel olyan a fogorvosom akitől kiskorom óta rettegek mert olyan iszonyatosan ijesztő és paraszt a nő, hogy a hideg ráz tőle.

2012. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nekem is kezd leapadni az arcom, fogam sem fáj már annyira veszettül fájdalomcsillapító nélkül se. Szerencsére eddig nem jött ki mellékhatás.. viszont most attól félek, hogy elmúlik a gyulladás és akkor mennem kell a dokihoz :'( :D

Sajnos én is rá tudok parázni. Kb 1 évvel ezelőttig nem féltem annyira a fogorvosoktól, mert általában minden rendben ment, jól ki tudták húzni a fogamat. De tavaly egy számomra új orvoshoz mentem, gyulladtan próbálta kihúzni a fogamat és még 6 injekció után is ordítottam :( nem értem, ha gyulladt akkor miért próbálkoznak vele :/ kaptam antibiotikumot és szépen levitte a gyulladást pár nap alatt..

Most meg nem volt begyulladva a fogam csak fájdogált néha és mondom most bebizonyítom milyen bátor vagyok és amíg nincs komolyabb fájdalmam elmegyek és kihúzatom... egy teljesen új dokihoz mentem, fiatal is ráadásul és nagyon lekezelő, bunkó volt, hihetetlen és ki se tudta húzni, de letörte azt a maradék kis fogamat, ami még látszott... úgyhogy most mehetek szájsebészetre.......

Tényleg sok jót hallottam a szentkirály utcai szájsebészetről, családomból is voltak már ott páran, ez az egy bíztat, de félek azért hogy nehogy megint valami paraszt dokit fogjak ki :(


"Ha azt akarod, hogy szinte az összes ember féljen tőled, legyél fogorvos!" ezt múltkor a rendelőben ülve találtam ki xD

2012. júl. 15. 08:37
 13/13 anonim ***** válasza:

és milyen találó idézet :D

Én is attól parázok hogy hamar elmúlik és mehetek minél hamarabb :D

Nem az hogy örülnék hogy vége, nem fog fájni soha többet, neeem...még félek hogy meg gyógyul :D:D:D

Csak nem fogsz ki parasztot, vagy rúgd herén ha bunkózik :D Közel van :D

2012. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!