Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vegyem rá húgomat, hogy...

Hogy vegyem rá húgomat, hogy használja a fogszabályzóját?

Figyelt kérdés
Szüleim nem tudják rávenni szép szóval,pedig szép kis csaj,csak még fiatal ,hogy fiúzzon ,szóval nem igazán érdekli ,az ,hogy nézz ki ,de félő ,hogy később megbánja.
2012. júl. 15. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Milyen fajta fogszabi?
2012. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy a szüleitek nem azért fizettek ki tízezreket hogy egy dobozban tárolja a fogszabályzót. Éjszakai? Mert akkor pláne nem gáz.
2012. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az éjszakai valóban eléggé rossz, nekem is volt régen...


Megszerettetni nem tudták velem, 13éves voltam, és nem voltam valami büszke a fogaimra, ezért kénytelenül viseltem.


Igazából ezt szakorvos magyarázta el nekem, hogy mennyire fontos, a szüleim nem tudtak rám hatni, az elején nem is nagyon akartam viselni, mert fájt... Aztán a 2-3. éjszaka után megszoktam. Igazából mindig figyelmeztessed, legyen szem előtt neki.

2012. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éjszaki fogszabályzót használ,ez elején még használta ,de mostanság egyátalán nem használja.
2012. júl. 15. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy nem lesz szép mosolya és nem lesz jó munkahelye mert keszekuszán állnak a fogai.
2012. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nem kényszeritheted,de késobb nagyon meg fogja bánni.
2012. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van.Mondd meg neki, hogy így nem lesz szép a mosolya.Ha elkezdi hordani, hamarosan megszokja.Nincsen ebbe semmi ciki.Örüljön neki, hogy nem állandót kapott.
2012. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!