Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zetpol cipőkről hallottatok...

Zetpol cipőkről hallottatok már? Estleg használja valaki a babájának?

Figyelt kérdés
Nagyon szépek és olcsók is. Első cipőnek gondoltam ...
2012. jún. 10. 04:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk,van de 3 éves volt a lányom amikor először vettem neki.Első cipőnek valami masszívabb kellene ami tartja a bokáját.

2012. jún. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első cipőnek nem javasolják az ilyen típusút, még ha a honlapon azt is írják róla a gyártók, hogy tökéletes.


Első cipőkön nem érdemes spórolni. Bokafogós kell, és sok gyereknél supinált sarok is.

Perszenem minden gyereknek lesznek gondjai az ilyen cipőtől, de többnek, mint az ember gondolná. (anyósom ortopéd szakorvos)


Nekünk is volt ilyen, de csak később. És ha többet kellett menni, akkor inkább a salust adtam a gyerekre.

Igen, nem olcsó, de inkább 1 salus vagy siesta, mint 3 csilli-villi kínai és társai.

2012. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen,első cipőnek is ez a márka volt,és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Maszzív,és tartja a bokáját,semmivel sem rosszabb mint a tizenezer forintos cipők,bónuszba meg még szépek is.
2012. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!