Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivehető fogszabályzó?

Kivehető fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki lesz kivehető fogszabályzóm..nem olyan nagy a problémám de engem zavar így már elmentünk a dokihoz és ő azt mondta hogy választhatok hogy milyet szeretnék..hát én a kivehetőset gondoltam mert állítólag a felragasztott fáj,felsérti az íny...stb. de ha meg ez nem segít úgy ahogyan kéne akkor még mindig van visszaút :)na szoval a kivehetőssel kapcsolatban több kérdésem is lennne :)

1:mennyire zavar alváskor?

2:nappal is hordhatom?

3:lehet vele inni/enni?

4:kb.mennyibe kerül egy fogsorra ha a TB támogatja?

Tudom eléggé sok kérdés de nem akartam egyenként feltenni ezeket:) köszönöm előre is a válaszokat :)



2012. júl. 18. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem zavar de reggelre fájni fog a fogad,ha jól van beállítva (Mondjuk volt olyan hogy hajnalban kivettem mert annyira fájt)

2: Igen,de minden evés után mosd meg a fogad

3: Lehet,de nem ajánlott,olyankor nyugodtan kiveheted

4: Fogalmam sincs régen voltam már gyerek

2012. júl. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző mindent leírt. Én egész nap hordtam kivéve akkor amikor suliban voltam. Enni nem ettem vele mert lehetetlen, inni viszont ittam.

Nekem 5 éve volt 24.000 az alsó és felső együtt.

2012. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm széépen a válaszokat :) sokat segítettetek :)
2012. júl. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!