Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek normális hogy 17...

Szerintetek normális hogy 17 éves létemre fizetni kell a fogkőleszedsért és polirozásért mert? . (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy elmentem az SZTK-s fogorvosomhoz akihez eredetileg tartozom ,hogy nézze hogy nincs-e lyukas fogam.Megnézte majd mondta,hogy egy lyukas(27es) fogam van.Mikor még fentvolt a fogszabályzóm akkor is talált egy lyukas fogat(24es)(nem ugyan azt) ,de azt mondta hogy jöjjek vissza akkor ha leszedik a fogszabályzómat. Miután mondta hogy csak egy lyukas fogam van nagyon meglepődtem és megkérdeztem tőle hogy a 24-esem nem lyukas mert múltkor azt mondta és megnézte és ennyit mondott : JA TÉLLEG EZ IS LYUKAS. Na ez az én fogorvosom !!! Majd miután adott időpontot megkértem hogy szedje le a fogkövemet és kb.5 perc alatt gyorsan végigment(még egy csomó rajta maradt utána láttam itthon a tükörben). Szóval tegnap voltam egy magánfogorvosnál és leszedettem 14 ezerért a fogkövemet és polírozott is. Hát össze sem lehetett hasonlítani a két munkát. A magán fogorvosos gyönyörű lett :)
2012. júl. 18. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne egy fogorvos alapján vonj le következtetést, magánfogorvosok között is van olyan, akinek fizetsz egy csomó lóvét és összebarmolja az arcod, és SZTK-ban is dolgozik olyan, aki szépen megcsinálja.
2012. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha magándokihoz jársz, akkor igen, normális. Akárhány éves vagy.
2012. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kell fizetned. Én soha nem mentem még a körzeti fogorvosomhoz. Magánhoz járok és lyukas foganként 5 E Ft-ét fizetek.

17/L

2012. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele,hogy tömetni még csak elmegyek sztk-ba,de fogkőeltávolításra csak magánba,mert nekem is nagyon összebarmolták régebben és tök kellemetlen is volt.Egyébként szokott lenni kuponos oldalakon 5E körül kupon is ilyen szolgáltatásra,így olcsóbban meg lehet úszni.
2012. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első 3 válaszolónak üzenném : Nem azt kérdeztem ,hogy az-e normális hogy magán fogorvosnál fizetnem kell (mert azt alapból tudom )hanem hogy normális,hogy az sztk-s fogorvos ekkora lusta trehány f_os?
2012. júl. 18. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig sztk-ba járok fogorvoshoz a körzetimhez és gyönyörű munkát végzett a fogammal a fogkőleszedés is gyönyörű lett. Nem minden fogorvos olyan mint a tied.
2012. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!