Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy néz ki fogcsiszolás után...

Hogy néz ki fogcsiszolás után a fog?

Figyelt kérdés
Régen volt egy balesetem az egyik első fogammal, letört a fele kb. és a pótlása alatt begyulladt, ami miatt gyökér-kezelni kellett. Sajnos elszíneződött az a fél fog, ami ott maradt, ezért most lecseréltetném a koronát (pontosabban, csak fel van építve két csapra egy pótlás). Kedden fogják csiszolni, és ahogy olvastam fájni nem fog, de nem tudom elképzelni, hogyan fog kinézni.
2012. júl. 19. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

itt van 2 kép. a te esetedben biztos máshogy néz ki, hiszen csapozva van. Igazából a csiszolásnak annyi a lényege, hogy megkisebbítsék a koronát (hely a pótlásnak) és ne legyen alámenős a terület

2012. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kb a felét csiszolják le oldalt is meg magasságra is érzéstelenítő után. nem fáj a csiszolás, csak kapirgáló érzés. kegyetlenül visít a gép, többször kell öblögetni a fog-port ki a szádból. az a vészes amikor kimegy a zsibbadás, az őrül érzés, amennyire érzékeny a fog mindenre. én megoldottam: alufóliába csomagoltam és így tök jó, semmilyen érzékenysége nincsen. tükörbe nézhettem végig, hogy koptatódik el a fog.
2014. okt. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!