Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valami jobb megoldás, mint a...

Valami jobb megoldás, mint a protézis?

Figyelt kérdés
Alsó fogsorom hátul elég hiányos, és elől is van egy, ami eléggé zavar. Az ínykezelések ellenére, az ínyem folyton gyulladt, több fog mozog a fogorvos ezért nem javasolja a koronát, és szerinte az implantátum se jöhet szóba. Ki kellene húzni 3-4 fogat és kivehető részleges protkot akar, ami nem hangzik túl jól, még 50 sem vagyok.
2012. júl. 20. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni, csináld ahogy a doki javasolja. A részleges pedig pár év múlva úgyis tönkreteszi a maradék fogaid, úgyhogy aztán jöhet a teljes protézis. :-)
2012. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 46 évesen húzattam ki az utolsó néhány fogamat, és azóta, 4 éve teljes protézisem van. Csak azt sajnálom, hogy nem húzattam ki az összeset hamarabb. A fél életem a fogaimmal való kínlódással telt, azóta kutya bajom.
2012. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a két alsó hatosommal kapcsolatban érzek így,rengeteget szívtam velük az utóbbi 2-3 évben.Most pótolják őket implantátummal,remélem bennük több örömöm lesz.29/N
2012. júl. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!