Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » NAGYON félek! Ki fogják húzni?

NAGYON félek! Ki fogják húzni?

Figyelt kérdés
az egyik hátsó fogam le van törve már többször betömték meg gyógyszeres tömés...! most egy nagyon jó fogorvost találtam és gyökér kezelte.most szinte minden nap kell járnom hogy vörös reszelővel áttisztítsa!mindig kérdezi hogy fáj-e még a fogam!FÁJ! pedig el kéne múlnia ! és akivel volt már ilyen annak kihúzták vagy szerintetek ki kell húzni a rossz fogat?
2012. júl. 21. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fogorvos.De tényleg jó dokit találtál mert mindent megtesz hogy megmentse a fogad.De sajnos nem lehet örökké reszelni elfogy előbb utóbb a fog.Akkor pedig kihúzzák.Remélem azért megmentik,de ha egy hét múlva se lesz jobb akkor egy húzás és nincs több gond vele.Jobbulást
2012. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg én is nagyon remélem. mert a fájdalmat sem bírom nagyon úgyhogy nagyon jó lenne már túl lenni ezen az egészen!Köszönöm:)
2012. júl. 22. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik továbbra sem a fájdalom, akkor jobb lenne kihúzatni. De, ha jól értelmezem, ez már gyökérkezelt fog (ezért a gyógytömés), úgyhogy némiképp talán vigasztal, hogy 3-4 napig (vagy tovább, már nem emlékszem) nekem is k.vára fájt az egész fejem, amíg gyógytömés volt benne :D Aztán szépen elmúlt.
2012. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!