Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, ha genetikailag...

Mit csináljak, ha genetikailag rossz fogakat örököltem és emiatt sosem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Minden fogam roncs, folyton fogdokihoz kell járnom csináltatni, mindig letörik valamelyikből vagy be kell tömni, esetleg már húzni. Eddig 4 fogamat húzták és van egy kettő, amit szintén ki kell, mert menthetetlen.

2012. júl. 30. 17:00
 1/6 anonim válasza:
38%
fogszabályzó de ahogy elnézem az agyad is sérült
2012. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A rossz fog nem kizáró ok, hogy csajod legyen. Légy ugyanolyan határozott, mintha jók lennének a fogaid, és akkor sikereid lesznek.
2012. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnállak, mert ez nagyon kellemetlen probléma lehet, de csak ez még nem kizáró ok csajozásban. A fogaidra spórolj, és csináltasd meg őket, aztán nem lesz önbizalomhiányod sem.
2012. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
75%

Ha megcsináltatod, akkor mi a probléma?

A kihúzottak helyére meg lehet pótlást csináltatni.


Amúgy az is lehet probléma, hogy ha össze-vissza állnak. Volt egy olyan barátom, akinek fel voltak torlódva a fogai, és neki is letörtek mindig, de b*szott megcsináltatni, sőt, azt szólta le, aki fogszabályzót visel.

Na ez az igénytelenség csúcsa. Ha rosszul állnak, szabályoztasd, az sok problémát megold.

2012. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bárcsak annyi problémám lenne, hogy nem úgy állnak, ahogy kell! De ezek szó szerint törnek, lyukadnak és folyton csak a szenvedés van velük, érzékenyek is nagyon, szóval tiszta gáz az egész, így nem is merek kezdeményezni sem, mert felesleges, de pénzem nincs megcsináltatni így csak a sok fúrás, tömés, gyökérkezelés meg végső esetben a foghúzás marad.
2012. júl. 30. 17:09
 6/6 Ria6 válasza:
100%
Nekem is iszonyú rosszak a fogaim, sőt egy születési rendellenesség miatt az első nyuszifogam teljesen keresztbe van fordulva a mellette lévőt műtét alkalmával kiszedték, a rágófogaim közül 2 húztak most huzzák a harmadikat mert góc van a gyökerében a maradék fogaim tömve vennak még az elsők is pedig mindíg rendszeres fogászati kontrollra jártam gyerekként és fogat is tisztességesen mosok, egyszerűen ezt örököltem de ennek ellenére mivel alapból normálisan nézek ki (arc test) van kapcsolatom és bár ciki hogy ez van a fogaimmal probálom apránként csináltatni és elfogadni hogy én ezzel letem megáldva. Csináltassd apránként így anyagilag is és fájdalom terén is jobban jársz és probáld elfogadni hogy neked ez jutott.
2012. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!