Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mennyi ideig...

Foghúzás után mennyi ideig nem szabad dohányozni? Annyi félét olvastam meg hallottam már. Most sem lesz ez másképp?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha többé :D

Na jó ne legyünk szigorúak :) és függő mivoltom miatt még fájdalomcsillapítóval a vérző számban rápöffentettem.

Amúgy azért tanácsos a három nap mert a szívástól a sebben lévő alvadék vér könnyen kieshet és akkor megint vérzik egy picit és lassabban gyógyul.Nekem nem lett bajom de lehet csak szerencsém volt.

2012. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem:D És tejterméket mikor szabad enni legközelebb? Ha már teljesen begyógyult a seb?:S
2012. aug. 1. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy három nap a minimum a tej,de ki lehet bírni azt az egy hetet is amit javasol a doki.De alapvetően 3 nap amíg behegesedik a fogíny.Egy hét amíg eltűnik a seb és három hónap amíg a csont regenerálódik.Én három napig nem mostam fogat húzás után utána és egy hétig kerültem a területet a fogkefével.
2012. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szhet válasza:
0%
Ha egy kicsit is érdekel az egészséged: kb. 90 évig
2012. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tisztában vagyok a dohányzás egészségkárosító hatásaival.
2012. okt. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!