Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Vasárnap kint voltam...

SOS! Vasárnap kint voltam szinte egész nap a napon. Eléggé leégtem, pedig kentem is magam.! Mára a szám tiszta hólyagos lett. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanácsokat szeretnék, mert elég kellemetlen és fáj is.

Köszönöm! :)

Bocsi, ha rossz kategóriába ment...:/



2012. aug. 1. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a patikába, és kérj rá valamit. Nekem Panthenol sprayt adtak. Pár nap alatt elmúlt a fájdalom. Persze lehet, hogy Panthenol nélkül is ugyanannyi idő múlva múlt volna el...
2012. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
58%
Ha a szádra kell, akkor tejfölt ajánlanám, de legjobb lesz, ha megnézeted magad dokival.
2012. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, várom még a válaszokat! :)
2012. aug. 1. 12:30
 4/4 anonim válasza:

Attól függ hogy mennyire néz ki rosszul, és mennyire szeretnéd megvizsgáltatni, de bőrgyógyászhoz érdemes elvinni, mert 2 hete én is eléggé leégtem, és a lábamon véraláfutás szerű foltok jöttek ki (eléggé megijedtem), de kiderült hogy növény okozta bőrirritáció + ráégés 2x , és kaptam is rá megfelelő gyógyszert, de szabad (nem hozzáértő) szemmel véraláfutásnak tűnt, legalábbis még a doki is először furcsán nézett, hogy mi is ez.

De a patikában is biztos tudnak rá mondani valami általánost, és az is segíthet:)

2012. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!