Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fáj ennyire az egész...

Mitől fáj ennyire az egész szám, állam, fogaim alul? Milyen gyógyszert vegyek be, hogy ne csak csillapítsa, de el is múlassza a fájást?

Figyelt kérdés

Nem haraptam bele semmi olyanba amitől még most is fájna..nem tudom el sem képzelni hogy mi lehet az oka,hogy már harmadik napja így fáj..sokszor már annyira,hogy az egész fejem belesajdul,még lázasnak is érzem magam..:(

Még volt így egyszer,akkor mentem orvoshoz,azthittem a fogaim miatt,de nem...

Tegnap óta szedtem fájdalomcsillapítót,de azt mondta nővérem,hogy nem jó az még 14 éves korban..(egészségügyben dolgozik)


2011. okt. 10. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nő az egyik örlőd hátul, vagy bár korai, de a bölcsességfogad? Mert attól tényleg nagyon fájhat, a fájdalom meg ugye kisugárzik. Én azért újra elmennék fogorvoshoz és röntgent is csináltatnék.

Fogfájásra Demalgon jó, de tökéletesen nem igazán fogja elnyomni semmi.

Ha a fogorvos nem talál semmit, akkor mindenképp menj le a háziorvosodhoz, mert helyi fájdalom hlyett belgyógyászati problémáknak is rejtett tünete lehet ez.

2011. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Mindenképpen elmegyek még orvoshoz akkor...:)
2011. okt. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!