Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bulldogharapásom van 8az alsó...

Bulldogharapásom van 8az alsó fogsor előrébb van mint a hétsó) Volt olyan akinek márhelyre ment fogszabályzó készülékkel, műtét nélkül?

Figyelt kérdés

ilyen...

több éve hordok fogszabályzót,éjszakait majd állandót kapptam, meg ferdesíkot is egy hónapra, amivel előre jött a felső fogsorom, csak utánna visszament sajnos miután kivették,nemigazán is hordtaam stb...

Most kaptam megint előtágítós fogszabályzót és megint ferdesíkot( nagyobbat) amit most szorgalmasan pár napja hordok egész nap,és hatapásemelőt is raktak be.

Arra lenék kiváncsi,hogy volt e olyan akinek így helyrejött már teljesen, és szép normális fogsora lett,műtét nélkül.Az a helyzet, hogy műtétre nincs pénzünk,és ennyi év szenvedés után mostmár így szeretném helyrehozni.Van rá esély hogy sikerül?


2012. aug. 2. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, de nem szabályoztattam. Én már így fogok meghalni, ha addigra még lesz egyáltalán fogam..
2012. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Csak most találtam el ehhez a kérdéshez s azt szeretném kérdezni,hogy mennyi évesen raktad fel neked fogszabályzót bulldogharapás miatt? S végül helyrejött? Műtéttel vagy műtét nélkül? (nekem is ilyen van:/)
2017. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!