Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mi lehet a gond,...

Szerintetek mi lehet a gond, nagyon nagyon fontos? Mitől fájhat? Mi a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A felső fogsoromnál mind a két helyen jobb oldalt - bal oldalt az utolsó fogam fáj .. van mikor csak akkor ha hideg - vagy cukrosat eszem . Nem szeretném hogy ki húzzák . Az a legrosszabb hogy most elég rosszul jött össze nekem ez a fogfájás mivel három nap múlva nyaralni megyek és csak suli kezdésre jövök haza . Nálunk csak egyetlen fogorvos van ..de hát az is olyan szívesen végzi a munkáját hogy az már fáj :D . Körülbelül egy hete voltam megnézetni a fogaimat .. mert rendbe szeretném tetetni suli előtt , és azt mondta hogy nincs egy lyukas fogam se , de akkor már "enyhén " fájt a bal sorba az utolsó fogam .. és mondtam neki hogy fáj .. de azt mondta hogy minimálisan lyukas vagy mi .. szóval nem kell betömni . De kértem időpontot amire nem fogok tudni elmenni a nyaralás miatt .. mivel nem olyan rég derült ki hogy megyek .

A fogorvos 20.a után szabadságra megy .. és utána se tudok hozzá menni . :(

Hozzá időponttal lehet menni .. de ha sürgős akkor megcsinálja , de olyan hülyén nézhet ki vagy rosszul hangzik hogy egyszerre két fogam... az gondolhatja na persze -.- ..

Hogyan mondjam el neki hogy egyszerre két fogam fáj és szerdáig mindenképp meg kéne csinálni?

Szerintetek mi lehet a baj a két fogamnak ? :(

A válaszolóknak előre is köszönöm !!:)

16/L


2012. aug. 12. 19:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!