Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lesz valami gond? 14 éves...

Lesz valami gond? 14 éves srác vagyok és már 4 éve maszturbálok és hetente 2-3 alkalommal lehet ebböl valami gond a nemiszervemel? FONTOS

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne? -.- Ha majd nagyobb korodban nemi életet élsz 40+ éven át, akkor sem lesz semmi bajod. Csak azt nem értem, hogy egy 10 éves gyerek milyen örömet lát benne? Inkább csináld élesben.. ;)
2012. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon durvulsz, akkor el fog görbülni. Ha nagyon sietsz, korai magömlésed lesz. Ha lebuksz, az csak ciki.
2012. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hetente 2-3 az nem sok, attól nem lesz gond. Van aki naponta 2-3 alkalommal "megcibálja a liba nyakát". 10 évesen még nem, de 14 évesen már én is "políroztam a bohócot".
2012. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem lesz nagyobb ha sokat masztizok ?
2012. febr. 16. 20:44
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha naponta többször akkor lehet valami gond ?
2012. febr. 16. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen!!! hajhullás, lábremegés, dadogás, kancsalság, tetanusz, kolera, pestis. Elég ennyi?
2012. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Komolyan na?
2012. febr. 16. 20:57
 8/10 anonim válasza:
It találtam egy komoly választ neked, kattints rá, amikor van egy szabad kezed: [link] Ugyanakkor kérem a többi válaszolót, hogy éppolyan komolyan, sőt, komolyabban válaszoljanak, mint a felnőtteknek. A kérdező azért tette fel a kérdést, mert aggódik és ezek az oldalak attól jók, hogy minden kérdést komolyan veszünk. Ebbe persze belefér a humor is, de semmi szükség gúnyolódásra vagy fölényeskedésre. Meg növelni a kérdező szorongását hülye válaszokkal.
2012. febr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha normálisan és ésszerűen csinálod naponta akár többször is akkor nem lesz bajod.Tehát ne durván húzkod vagy erőltesd,ha bármi változást észrevennél akkor meg függeszd fel kis időre.



Ezt úgy értem hogy ne durván, hallani lehetett már olyanról amikor valaki szinte már durván húzkodta és elszakadt a féke végül,vagy olyan durván húzkodta a fitymát hogy az vérzet egy kicsit.Vagy már a sok maszturbálástól berepedezett a makkja.Szóval vannak extrém esetek is.


De nyugi masztrubálj nyugodtan,nem lesz tőle baja,ha normális keretek között csinálod,a heti 2-3 alkalom meg normális.Van aki naponta csinálja,csak mint írtam nem erőltetve kell csinálni,van aki annyiar ráfeszül,hogy aztán meg megsérül.


Bár te is elég korán kezdted,n em tudom ez mennyire jó,mert állítólag aki túl korán kezdi a pubertás előtt 12 éves kor előtt azoknál van hogy később lesz spermájuk,vagy gyakori magömlésük lesz.

Neked már ha normál fejlettségű és magasságú vagy akkor szőrnek is 12-13 éves korodtól és elvileg spermának is kellene lennie.De a korai hokizás elvileg ezt befolyásolhatja.De ez sem gáz,legkésőbb 16 éves kora mindenképp kell hogy legyen spermád,ez a legkésőbbi időpont ami még orvosilag is elfogadható.

2012. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle! Heti 2-3 az még nem is sok egyáltalán, lesz az még több is, ha még jobban elkezdenek dolgozni a hormonok...
2012. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!