Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minél nagyobb a lyuk a fogon...

Minél nagyobb a lyuk a fogon annál jobban fáj a tömés?

Figyelt kérdés
Nem merek dokihoz menni amíg nem fáj annyira:s
2009. júl. 22. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél mélyebb annál rosszabb.
2009. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ajánlom hogy minél hamarabb menny el orvoshoz, mert egy lyukas fog elég veszélyes dolgokat tod okozni, pl .:szívizomgyulladás, agytályog....

most nem akartam rád ilyeszteni, tuti nincs ilyened, de menny el orvoshoz minél hamarabb

2009. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérsz érzéstelenítő szurit, semmit nem fogsz érezni, bármilyen mély legyen a lyuk, csak annyit, hogy ott matatnak.
2009. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A tömés nem fàj, akkor fàj ha màr be van gyulladva s nem tudjàk érzésteleniteni! Na azt ne vàrd meg! én meg vàrtam, bedagadt a fél arcom, végén a szàjsebészeten kötöttem ki! Ahogy rendbe jöttem, megcsinàltattam az összes fogam /a pici lyukaknàl màr érzéstelenitöt se kértem :D/ s évente jàrok ellenörzésre! Bàr én is féltem, de muszàly volt! Ennek kb. 10 éve, azota semmi baja a fogaimnak! Tavaly is csak egy pici fogkö volt!
2009. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
csak 1-1 pillanatig fáj a fúrás, amíg ideghez ér. én ne tudd meghány fogam csináltattam meg, de megérte!!! utána alig fáj valami amit csinálnak közbe nyugi!!!
2009. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

addig menj el amíg nem fáj!

manapság már az sztk-ban is adnak érzéstelenítőt. szóval go a fogdokihoz.

2009. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólohoz, addig menj mig nem fáj! Nekem hétfőn vágták fel belülről az ínyem,( kijött a tömés a fogambol és begyulladt) sírva jöttem ki a rendelőből! Amugy semmit nem érzel a tömésnél, még a gyökérkezelésnél sem! Én soha nem éreztem semmit, de most hogy be volt gyulladva 15 injekciot kaptam kb, és üvöltöttem a fájdalomtol, semmit nem használt!
2009. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!