Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a kis holyag az...

Mi lehet ez a kis holyag az ajkam belso felen?

Figyelt kérdés

Egyszer elharaptam az also ajkam belso felenel a bort eleg rendesen es osszefort a bor de egy kis holyagocska lett a felszin alatt amibe atlatszo folyadek van ami kb olyan mint az etolaj csak kicsivel surubb de teljesen atlatszo. Kinyomtam, de megis olyan maradt mintha egy pici bog lenne a bor alatt, majd osszeforrt a bor de ismet megtelt folyadekkal. Eleg sokat harapdaltam ott a bort mert azon a ponton megkemenyedett. Akarhanyszor kinyomom ujratelik, ha tobb napot varok akkor meg kezd noni es tobb folyadek gyul fel benne, egeszen addig mig akkora lesz mint egy fekete bors. Ezt egyszer megvartam de ra par napra se szivodott fel es vegul kiharaptam mert mar nem votl erzekeny a felso fele.

Mit tehetnek, varjak hatha felszivodik vagy magatol kifolyik?



2012. aug. 18. 13:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!