Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Orvosom ugyan figyelmeztetett,...

Orvosom ugyan figyelmeztetett, de ilyen fájdalomra nem számítottam. Mit tegyek, ha nem hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Viszonylag mély lyukat tömött, mondta is, hogy valószínűleg fájni fog. Dehogy a fél házipatikát beszedtem, és az sem csillapítja? Most szaladjak is vissza? Nincs még 3 órája sem az egész, ebből kettőt végigszenvedtem és még most is üvölteni tudnék! (2 flector por, 2 voltaren 2 advil, semmi hatás, őrület...)
2012. aug. 21. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a rendelőt, és mondd meg neki hogy kibírhatatlanul fáj. Valószínű vissza kell menned, még ma.
2012. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A flectornak hatnia kellene fogfájásra. Ha mégsem múlik el egy órán belül, vagy nem enyhül, akkor mindenképpen hívd fel az orvost. Addig ne feküdj vízszintesen, inkább ülő helyzetben pihenj, mert a fekvéstől élettani hatások miatt jobban fájhat.
2012. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb. egy órája kezdett el lecsillapodni, egy nagy vagon gyógyszer meg egy kis szunya után... de most is érzem folyamatosan az enyhe fájdalmat. Remélem reggelre elmúlik, ha nem, akkor doki...
2012. aug. 21. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!