Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én a miligest fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a miligest fogamzásgátlót szedem és sajnos azóta úgy vettem észre, hogy negyed annyira kívánom a szexet, mint előtte. Elmentem dokihoz és azt mondta, hogy ha a gyógyszer miatt van ez, akkor tök mind1 milyen fog. Gátlóra váltanék, ugyan ez lenne!?

Figyelt kérdés
Ez valóban igaz? Hisz minden emberre másképp hat minden gyógyszer. Rengeteg fogamzásgátló gyógyszer van már, nem lehet, hogy más fajta gyógyszernél nem lenne ugyan ez a mellékhatás?
2010. márc. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz :( A fogamzásgátló lidibógyűlölő :(
2010. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gestomixet szedek és állandóan kivánom a férjem. Nekem nagyon bejött.
2010. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ÉN is gestomixet szedek és nagyon jó:)

nem érzek semmi változást azóta mióta szedem,sőt jobban kívánom a szexet mint előtte a párommal,menj el a dokidhoz és kérdezz utánna ennek hátha tanácsolja a gestomixet és az lehet h jobb lesz;):D

2010. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is miligestet szedek és én is ugyanígy vagyok mint te :S Nekem már ez a 3. bógyó fajta amit kipróbáltam ugyan ez ok miatt :S:S


Csajok amit ajánlottatok az mien árban van?

2011. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!